Transport okien

Martwisz się o bezpieczny transport okien z naszego sklepu do swojego domu, siedziby firmy lub mieszkania? Niepotrzebnie – w KBB System zajmiemy się przewozem konstrukcji na wskazany przez Ciebie adres.

Nie liczy się ilość, tylko jakość

Nasi fachowcy poradzą sobie nawet z dużymi zamówieniami. Zdajemy sobie sprawę, że samodzielny przewóz ogromnej ilości, nieporęcznych towarów byłby bardzo trudny, zwłaszcza dla indywidualnych Klientów. Dlatego oferujemy transport okien zarówno do domów jednorodzinnych, jak i pomieszczeń służbowych czy firm. Podejmiemy się przewozu różnej ilości konstrukcji – zarówno pojedynczych sztuk, jak i zestawów do wyposażenia całego budynku. Gwarantujemy, że zawsze zachowujemy wymagane środki bezpieczeństwa, dbając o idealny stan towaru.

Specjalistyczna flota i bezpieczeństwo

Kupując nasze okna masz pewność, że ich transport będzie przebiegał w sposób gwarantujący pełne bezpieczeństwo. Zapewniamy to między innymi dzięki:

  • wykorzystaniu specjalnie dostosowanych samochodów dostawczych,
  • odpowiedniemu zapakowaniu konstrukcji na czas przewozu,
  • godnym zaufania, pilnującym terminów kierowcom,
  • zgranemu zespołowi, który ma doświadczenie w bezpiecznym przenoszeniu sprzętu z miejsca produkcji do miejsca montażu.

Przy zachowaniu tego rodzaju środków ostrożności podczas transportu okien masz pewność, że zakupione przez Ciebie modele pozbawione będą wgnieceń czy zarysowań. Dbamy także o estetyczny wygląd konstrukcji – zabezpieczamy je przed zabrudzeniami.

Z naszych usług można skorzystać na terenie Szczecina oraz okolicznych miejscowości.

KBB System ul. Świerczewska 5, 71-066 Szczecin tel: 91 45 30 200 e-mail: biuro@kbbsystem.pl
© Copyright 2010 - KBB SYSTEM | autor: strony internetowe Szczecin - interREKLAMA.pl