Stolarka ogniowa

W naszej ofercie znajduje się ok. 30 architektonicznych systemów aluminiowych, obejmujących wszystkie stosowane w budownictwie rozwiązania: lekkie ściany osłonowe, systemy termoizolacyjne okienno-drzwiowe i przesuwne, zadaszenia, aranżację wnętrz. Niektóre z nich znane są na rynku od lat i ze względu na swoja jakość, kompleksowość rozwiązań technicznych, prostotę montażu, a także atrakcyjną cenę cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem producentów.

Są one na bieżąco rozwijane i uzupełniane o nowe rozwiązania, zgodne z bieżącymi tendencjami w architekturze. Chlubimy się współpracą naszych inżynierów ze stylistami uznanych pracowni designerskich w Europie.


Systematycznie wprowadzane są tez rozwiązania nowe, jak np.:

  • Lekki, trzykomorowy system okienno-drzwiowy z przekładką termiczną ALUTHERM LIGHT (grupa materiałowa 2.1),
  • System dachowy M 10800 posiadający dodatkowe systemy odwodnień i pozwalający na dowolne kształtowanie bryły oraz łączenie z pionowymi ścianami systemów okienno - drzwiowych,
  • System aluminiowo - drewniany,
  • Wariant lekkiej ściany osłonowej M6 w wariancie strukturalnym (przy cenie zbliżonej do tradycyjnej fasady).


Dbając o udostępnianie Klientom atrakcyjnych cenowo zestawów do produkcji ślusarki aluminiowej oferujemy, bez uszczerbku dla wysokiej jakości, zróżnicowane systemy okuć. Warunkiem wstępnym takiej oferty jest nie tylko aktualny certyfikat, ale również i praktyczne przetestowanie akcesoriów w trudnych warunkach eksploatacji.

KBB System ul. Świerczewska 5, 71-066 Szczecin tel: 91 45 30 200 e-mail: biuro@kbbsystem.pl
© Copyright 2010 - KBB SYSTEM | autor: strony internetowe Szczecin - interREKLAMA.pl