Okna aluminiowe

Wysoka funkcjonalność, estetyka oraz doskonała izolacja termiczna to podstawowe zalety, jakie dają Państwu okna aluminiowe z KBB System. W naszym sklepie w Szczecinie przedstawiamy szeroki wybór różnorodnych konstrukcji opartych na profilach znanych firm, takich jak belgijska Aliplast. Sam wybierz jedną z wersji profilu, która najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Przedstawiamy modele:

Wszechstronne zastosowanie i wytrzymałość

Nasze okna wykonane są z aluminium materiału chętnie wybieranego do produkcji akcesoriów do budowy i wykańczania budynków, ze względu na połączenie lekkości i wytrzymałości. To łatwe w montażu, a zarazem solidne konstrukcje, które sprawdzą się nie tylko w domu. Nadają się one idealnie również do pomieszczeń biurowych, przemysłowych czy piwnic.

Okna aluminiowe polecamy zarówno do standardowych modeli montowanych w otworach ściennych, jak i wersji:

  • obrotowych z poziomą i pionową osią obrotu,
  • rozwiernych, uchylnych i rozwierno-uchylnych,
  • tarasowych, werand i ogrodów zimowych oraz patio.
drzwi szczecin, okna szczecinOkna Szczecin, Okna PCV, Okna drewniane, Okna aluminiowe, Drzwi, Drzwi PCV, Drzwi drewniane, Drzwi stalowe, Drzwi aluminiowe, Stolarka Ogniowa, Stolarka ogniowa, Rolety zewnętrzne, Rolety standardowe, Rolety nadstawne, Rolety do zabudowy, Rolety wewnętrzne, Rolety materiałowe, Moskitiery, Żaluzje Żaluzje poziome, Żaluzje pionowe, Bramy garażowe, Bramy Szczecin, Bramy przemysłowe, Bramy segmentowe, Kraty rolowane, Kraty rolowane
© Copyright 2018 - KBB SYSTEM | autor: strony internetowe Szczecin - General Informatics