Okna drewniane

Energooszczędne okna drewniane

Kilkadziesiąt lat produkcji okien na potrzeby niezwykle zróżnicowanego i zmiennego klimatu jaki ma Polska, pozwoliły firmie Sokółka Okna i Drzwi S.A. zdobyć ogrom doświadczeń i wiedzy. To doświadczenie oraz najnowocześniejsze technologie produkcyjne zaowocowały nowymi liniami okien drewnianych.

Nasza oferta obejmuje profile:

Energooszczędne okna drewniano-aluminiowe

Prezentujemy 6 nowych energooszczędnych okien drewniano- aluminiowych. Jest to doskonałe połączenie materiałów od lat idealnie sprawdzających się w produkcji okien- drewna i aluminum.  Są one dostępne w trzech grubościach drewnianej ramy- 68, 80 oraz 92mm, wraz z grubością której rośnie izolacyjność termiczna okien.

Nasza oferta obejmuje profile:

Okna skandynawskie

Okna skandynawskie otwierają się na zewnątrz.To praktyczne rozwiązanie pochodzi jak nazwa wskazuje z krajów skandynawskich, a do jego powstania przyczyniły się trudne warunki atmosferyczne, a przede wszystkim porywisty wiatr. W tak skonstruowanym oknie, przy silnych podmuchach skrzydło jest dociskane do ościeżnicy, co zwiększa szczelność konstrukcji.

Nasza oferta obejmuje profile:

drzwi szczecin, okna szczecinOkna Szczecin, Okna PCV, Okna drewniane, Okna aluminiowe, Drzwi, Drzwi PCV, Drzwi drewniane, Drzwi stalowe, Drzwi aluminiowe, Stolarka Ogniowa, Stolarka ogniowa, Rolety zewnętrzne, Rolety standardowe, Rolety nadstawne, Rolety do zabudowy, Rolety wewnętrzne, Rolety materiałowe, Moskitiery, Żaluzje Żaluzje poziome, Żaluzje pionowe, Bramy garażowe, Bramy Szczecin, Bramy przemysłowe, Bramy segmentowe, Kraty rolowane, Kraty rolowane
© Copyright 2018 - KBB SYSTEM | autor: strony internetowe Szczecin - General Informatics