Okna drewniano aluminiowe Thermo 80 ALU PLUS

THERMO 80-ALU+ to idealne połączenie designu, szlachetnych materiałów i nowoczesnej technologii, to najdoskonalsza z wersji okna o 80mm grubości ramy. Dodatkowa aluminiowa rama od strony elewacji posiada szybę o grubości 6mm, co ma pozytywny wpływ na parametry izolacyjne okna. Rozwiązanie to zostało stworzone z myślą o odciążeniu Państwa domowego budżetu w dobie rosnących cen energii potrzebnej do ogrzania domu.
THERMO 80-ALU+ to technologia jutra, która już dziś może trafić pod Państwa dach by dbać o Państwa bezpieczeństwo i komfort.

Materiał:
sosna, dąb, mahoń meranti

Konstrukcja:
Okna jednoramowe z drewna klejonego na długość (mikrowczepy) oraz warstwowo na grubość, z drewna klejonego warstwowo na grubość (bez mikrowczepów), dowolne wymiary, krawędzie skrzydeł i ościeżnicy zaokrąglone. Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna (Uw) wynosi 1.10 lub 0.90 W/m2K w zależności od wybranego pakietu szybowego.

Nakładki aluminiowe:

Nakładki aluminiowe oraz otwierana rama aluminiowa od strony elewacji posiadająca dodatkową szybę o grubości 6mm. Stanowi to zabezpieczenie ramy drewnianej przed warunkami atmosferycznymi oraz wpływa pozytywnie na izolacyjność akustyczną i termiczną okna.

Okucia WINKHAUS:
- obwiedniowe z mikrouchylaniem i zaczepem antywłamaniowym w oknach ze skrzydłem uchylno-rozwieranym (UR)
- rozwierane w oknach ze skrzydłem rozwieranym (R)
- uchylne w oknach ze skrzydłem uchylnym (U)
- zamykacz HAU TAU umożliwiający uchylanie górnego skrzydła z poziomu podłogi (UZ) w oknach do budynków użyteczności publicznej

Wykończenie:

Farby wodorozcieńczalne:
- kryjące - wszystkie kolory z palety RAL
- lazury (z widoczną strukturą drewna)

Szyby:
Zestawy 2-szybowe ze szkłem niskoemisyjnym z przestrzenią międzyszybową wypełnioną argonem (współczynnik przenikania ciepła Us = 1.0 W/m2K) lub pakiet 3-szybowy o współczynniku przenikania ciepła Us = 0.7 W/m2K.

Wyposażenie standardowe:
klamka, mikrouchylanie, zaczep antywłamaniowy, termookapnik i okapnik osłaniający dolny ramiak skrzydła okiennego, okna 2 i 3-skrzydłowe oferowane są z słupkiem ruchomym.

Opcje dodatkowe:
okna balkonowe z niskim progiem, drzwi balkonowe podnoszono przesuwne oraz uchylno przesuwne, nawiewniki, słupek stały lub ruchomy, szprosy, różne rodzaje szyb, zestawy szybowe z ciepłą ramką, okna 2 i 3-skrzydłowe z słupkiem stałym, dodatkowe funkcje okuć, akcesria dodatkowe.

Gwarancja:

- 5 lat - montaż przez autoryzowane ekipy montażowe
- 3 lata - montaż przez ekipy nie posiadające autoryzacji

drzwi szczecin, okna szczecinOkna Szczecin, Okna PCV, Okna drewniane, Okna aluminiowe, Drzwi, Drzwi PCV, Drzwi drewniane, Drzwi stalowe, Drzwi aluminiowe, Stolarka Ogniowa, Stolarka ogniowa, Rolety zewnętrzne, Rolety standardowe, Rolety nadstawne, Rolety do zabudowy, Rolety wewnętrzne, Rolety materiałowe, Moskitiery, Żaluzje Żaluzje poziome, Żaluzje pionowe, Bramy garażowe, Bramy Szczecin, Bramy przemysłowe, Bramy segmentowe, Kraty rolowane, Kraty rolowane
© Copyright 2018 - KBB SYSTEM | autor: strony internetowe Szczecin - General Informatics